GIMI grāmatvedības pakalpojumi

Profesionāli grāmatvedības pakalpojumi, kopš 2013.gada, kad tika dibināts SIA GIMI. Tās dibinātājas Ivetas Skrindas kaislība uz grāmatvedību jau aizsākās daudz senāk, kā arī nemitīgais mācīšanās process notiek dienu no dienas, lai spētu izsekot mainīgajiem normatīvajiem aktiem.

Bagātīgā pieredze strādājot ar dažādu nozaru uzņēmumiem, ļauj noslīpēt arvien vairāk profesionālās iemaņas.

Pareizi sagatavotas atskaites ļauj izvairīties no nepamatotiem nodokļu slogiem un pārbaudēm.


SIA GIMI ir saņēmis Valmieras tehnikuma atzinību, pēc kā uzņēmums tika virzīts Latvijas darba devēju konfederācijas ikgadēji rīkotajai apbalvošanas ceremonijai, kur SIA GIMI ieguva labākā darba vidē balstīto mācību uzņēmuma Vidzemes reģionā nomināciju, kā arī atzinību par nozīmīgu ieguldījumu profesionālās izglītības pilnveidē un izcilu sadarbību ar profesionālās izglītības iestādēm, īstenojot darba vidē balstītas mācības.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Iveta Skrinda ir apguvusi Profesionālās izglītības pedagogu pedagoģiskās pamatizglītības programmu un ieguvusi tiesības veikt pedagoģisko darbu profesionālajās un interešu izglītības programmās, kas savukārt dod iespēju studentiem apgūt darba vidē balstītas mācības. 

Nepieciešami profesionāli grāmatvedības pakalpojumi? Raksti [email protected] vai zvani +371 26 214 443

Profesionāli grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvede, grāmatvedības ārpakalpojums. GIMI grāmatvedības pakalpojumi.

Ir kādi jautājumi? Raksti!

Profesionāli grāmatvedības pakalpojumi +371 26 214 443 / [email protected]